Oferujemy profesjonalne osuszanie budynków i pomieszczeń na terenie całej Warszawy.

Umów się na wizytę już teraz!!!

502-300-403

OSUSZANIE PO ZALANIU

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi osuszania po zalaniu na terenie Warszawy i województwa Mazowieckiego.
Jednymi z najczęściej występujących powodów zalania ścian budynku są awarie sieci wodno-kanalizacyjnych, sanitarnych, nieszczelności wynikające ze złej hydroizolacji dachu, zalania przez sąsiadów, pożary klęski żywiołowe.

Działamy szybko i sprawnie, dajemy gwarancje nie zmienności ceny za nasze usługi podczas ich wykonywania, współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi.

Jesteśmy dyspozycyjni 24h, wiemy jak ważna jest szybka interwencja po zderzeniu. Wilgoć, pleśń czy grzyb, powstające po zalaniu mieszkania, są niebezpieczne dla zdrowia. Dodatkowo są środowiskiem sprzyjającym pojawianiu się bakterii, wirusów, alergenów i roztoczy, wywołujących uczulenia i choroby. W trosce o państwa bezpieczeństwo dysponujemy apartamentami zastępczymi z oc sprawcy szkody, w których mogą Państwo mieszkać na czas likwidacji szkody.

OSUSZANIE ŚCIAN

Po zalaniu, w wyniku bezpośredniego oddziaływania wody lub poprzez podsiąkanie ze strefy podposadzkowej woda wnika w ściany, które z biegiem czasu nabierają coraz więcej wilgoci. Powoduje to unoszenie się w pomieszczeniach nieprzyjemnego zapachu, a także wypaczanie ościeżnic drzwi, odpadające listwy a przede wszystkim pojawianie się na ścianach pleśni i grzybów. Aby zminimalizować ryzyku powyższych konsekwencji, należy szybko i profesjonalnie przeprowadzić osuszanie, uwzględniając rozmaite czynniki, wpływające na kondycję murów i ścian.

Osuszanie ścian wykonujemy już od wielu lat, dzięki doświadczeniu i wiedzy zapewniamy prawidłowe i fachowe usługi. Po usunięciu wody z zalanego domu, mieszkania, biura czy innego lokalu. Przeprowadzamy także pomiary kontrolne izolacji instalacji elektrycznej która zawilgocona lub zalana może być przyczyną awarii urządzeń elektrycznych, pożaru jak i porażeniu prądem osoby użytkującej.

OSUSZANIE PODPOSADZKOWE

Osuszanie podposadzkowe jest zazwyczaj niezbędne po zalaniu mieszkania czy piwnicy. Podczas zalania woda często wnika pod posadzkę w warstwę izolacji, do której nie ma dostępu, dlatego ważne jest osuszanie zamkniętych warstw izolacji. Jej samoistne odparowanie jest bardzo utrudnione. Pierwszą oznaką zalegającej w warstwie izolacji wilgoci jest przenikanie jej w górę ściany, co skutkuje odklejaniem się listew przypodłogowych i pojawianiu się pleśni czy grzyba, a często również nieprzyjemnym zapachem.

Najszybszym rozwiązaniem jest zastosowanie osuszania podposadzkowego. Nasza firma stosuje specjalistyczny sprzęt do tego typu usługi, który gwarantuje osuszenie zalegającej w warstwach izolacji wilgoci, bez konieczności demontażu podłogi czy skuwania posadzki. Każde zalanie jest inne, dlatego w zależności od jego charakteru, przyczyny i zrobionych pomiarów wilgotności stosujemy różne metody osuszania. Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie osuszania podposadzkowego, dlatego szybko i poprawnie dobierzemy metodę osuszania i niezbędne czynności.

OSUSZANIE DACHÓW PŁASKICH I TARASÓW

Woda i wilgoć wnikające w głąb konstrukcji w strefę izolacyjną dachów czy tarasów, to niestety zjawisko pociąga za sobą spore zagrożenie bezpieczeństwa i efektywności energetycznej dachu płaskiego. Zawilgocenie przegród budowlanych obniża ich izolacyjność termiczną, a na dłuższą metę prowadzi nawet do mechanicznych uszkodzeń, które wiążą się z dodatkowymi kosztami remontowymi.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do osuszania zamkniętych stref izolacji, nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza i uprawnienia do prac alpinistycznych pozwalają nam na szybkie i efektywne osuszanie dachów czy tarasów.